Poradnik dobrego korepetytora w sprzedaży!

11 października
5 komentarzy

Gdy ponad rok temu ogłosiłam na blogu i na Facebooku, że piszę ebooka wiedziałam, że od tej deklaracji nie będzie już odwrotu. Miałam już wtedy napisane kilkanaście stron i utknęłam. Poszłam wtedy za mądrą radą wyczytaną z książek motywacyjnych – jeśli masz jakiś cel, powiedz go głośno innym. Ja powiedziałam, a właściwie napisałam kilkuset moim Czytelnikom. Wasz odzew był niesamowity – otrzymałam wiele słów wsparcia, gratulacji i zachęty do dalszego działania. Nie powiem, że było łatwo, bo nie było. 

Nie raz zastanawiałam się, czy ja kiedykolwiek tę książkę napiszę. Jej pisanie zbiegło się z przygotowaniami do wesela i planowaniem egzotycznych wakacji. Naprawdę miałam co robić i czasami książka leżała odłogiem przez wiele dni czy nawet tygodni. Nie mogłam jednak odpuścić – cały czas miałam w głowie słowa wielu osób, które pisały mi, że czekają na książkę z niecierpliwością. Poza tym bacznie obserwowałam, które posty na blogu są najbardziej popularne – 7 rad jak prowadzić korepetycje utrzymuje się niezmiennie w pierwszej trójce.

Tuż przed samym wyjazdem na Bali dopinałam zatem ostatnie rozdziały, tworzyłam okładkę i składałam wszystko w całość, żeby 1 września ogłosić Wam premierę Poradnika dobrego korepetytora. Darmowa wersja ruszyła w świat a od momentu publikacji pobrało ją ponad 200 osób.

Teraz czas na kolejny etap – rusza właśnie sprzedaż Poradnika. Długo się zastanawiałam, czy wycenić moją pracę, miałam wątpliwości, obawy. Poczytałam jednak trochę, pomyślałam i stwierdziłam, że spróbuję. Nie wiem jakie będzie teraz zainteresowanie, ale podejmuję to wyzwanie! 

Gdzie kupić „Poradnik dobrego korepetytora”? Postawiłam nową stronę internetową, na której można kupić e-booka. Powiecie może, że średniowiecze, bo nie ma płatności online. No nie ma, bo z tym już sobie nie poradziłam. Ale napisanie maila nie zajmuje dużo czasu :) 

Jeśli zatem, Drogi Korepetytorze trafiłeś najpierw na tę stronę, a jesteś zainteresowany moim podręcznikiem, kliknij w link powyżej i poznaj mój produkt.

Od 16 listopada, co 2 tygodnie, w zakładce z darmowymi materiałami będą pojawiały się pomoce dydaktyczne. Na początek kilka konspektów lekcji z uczniami na kilku poziomach zaawansowania, później również materiały tematyczne. Zapraszam serdecznie do zaglądania!

(Visited 646 times, 1 visits today)