Zafascynowane linki #5

10 stycznia
7 komentarzy

Witajcie Moi Drodzy! Początek roku już za nami i cieszymy się tym nowym, który właśnie się rozpoczął. Nie wiem jak Wy, ale ja mam mnóstwo ciekawych celów do zrealizowania w 2016. Niektórych wręcz nie mogę się doczekać, ale na pewno pojawią się one jeszcze na blogu – nie omieszkałabym nie podzielić się nimi z Wami :) A jeśli już jesteśmy przy dzieleniu się, mam dla Was kolejną porcję ciekawych linków, które zebrałam w ciągu ostatniego miesiąca. Zapraszam do czytania i dajcie znać, czy wszystkie znacie!

Na początek kulinaria, no bo jakby było inaczej! Eksperymentowanie i poszukiwanie nowych przepisów jest obecne w moim życiu niemalże każdego dnia. W grudniu miałam przyjemność poznać dwie blogerki kulinarne i zaznajomić się z ich blogami. Jeśli jesteście zwolennikami przepisów wegańskich, koniecznie zajrzyjcie do Magdy i jej siostry. Miejscy roślinożercy to miejsce zielone, w którym nie ma ogródka, ale za to jest dużo roślinek. Zdecydowanie jestem za! Jeśli natomiast nie straszne są Wam dania mięsne, zajrzyjcie do Gruszek na wierzbie – o przepisy dba Marta, Kasia natomiast o oprawę fotograficzną bloga. Całość tworzy wspaniałe dzieło z licznymi pysznościami.

Jeśli jesteście zainteresowani tematyką przedsiębiorczości, polecam Wam bloga Kasi, która jest prawdziwym wulkanem energii i działania. Oprócz bloga, prowadzi również stronę na FB, na której zamieszcza fajne wydarzenia biznesowe i tym podobne, dostępne w różnych częściach Polski – zarówno płatne, jak i bezpłatne. Na blogu możecie znaleźć na przykład post „Jak przekształcić hobby w dochodowy biznes?” – myślę, że może on zainteresować wiele osób tu obecnych.

W blogowym świecie pojawiła się nowa osobistość – jestem bardzo ciekawa jak rozwinie się blog Karoliny! Czekam na nowe posty i rozwój sytuacji w tym nowym miejscu :)

Jakie podróże planujecie na ten rok? Może Berlin, który nie jest zbyt daleko? Jeśli interesuje Was ten kierunek, koniecznie zajrzyjcie do Sisters, które w kilku postach prezentują miasto. Ja nigdy nie byłam w tym miejscu, ale mam nadzieję, że uda się i tę miejscówkę zaliczyć.

Zima zdecydowanie jest najmniej lubianą przeze mnie porą roku. Na szczęście nie zdarza mi się zbyt często chorować i moja odporność całkiem dobrze sobie radzi. Myślę, że lata dzieciństwa na balsamie jerozolimskim i Amolu spowodowały, że dziś nie mam problemu z zakatarzonym nosem czy bolącym gardłem. Jeśli jednak ktoś z Was ma problemy z ciągłym chorowaniem, post Ani będzie doskonałą wskazówką jak sobie z tym radzić. Niektórymi radami sama byłam zaskoczona!

A jak to jest z Waszym dzieleniem się życiem prywatnym na portalach społecznościowych? Ania porusza temat pokazywania nawet najintymniejszych chwil na Facebooku czy innych portalach – zajrzyjcie, bo warto. Przy okazji porusza do refleksji nad własnym podejściem do pokazywania się w Internecie.

Na koniec dzisiejszych linków mam dla Was ciekawy temat związany z telewizją. Bardzo rzadko ją oglądam i póki co nie zanosi się na zakup telewizora ;) Wojtek mówi o swoich 20 powodach, dla których wręcz nienawidzi telewizji! Ciekawa jestem jak to jest z Wami? Oglądacie, lubicie?

To tyle na dzisiaj – dajcie znać, które linki znaliście, a które były nowościami :)

(Visited 47 times, 1 visits today)