Zafascynowane linki #15

8 grudnia
3 komentarze

Lubię soboty! I to nie dlatego, że to weekend i nie trzeba iść do pracy. Lubię je też za to, że można robić rzeczy, które bardzo się lubi :) Pogoda co prawda nie sprzyja nam ostatnio do górskich wędrówek, bo jak pamiętacie ja jestem zwierzęciem ciepłolubnym, ale za to mogę się oddawać mojemu innemu hobby, czyli pisaniu bloga! Powstawanie nowych postów sprawia mi naprawdę wiele radości :) A dzisiejszy wpis dodatkowo daje wiele korzyści Wam – znalazłam wiele fajnych miejsc w sieci i chętnie się nimi dzielę. Zaczynajmy zatem!

KUCHNIA

zafascynowane linkiU Olgi wypatrzyłam przepis na wegańskie ciasto czekoladowe – było rewelacyjne! Uwielbiam próbować takie wypieki. Ciasto wyszło fajnie wilgotne, nasycone kakao, intensywne w smaku. Do tego jest banalnie proste w przygotowaniu i idealnie nadaje się do kategorii „awaryjne”, na przykład gdy macie mieć gości ;)

zafascynowane linkiPonieważ mieszkamy w nowym miejscu, postanowiłam, że koniecznie w tym roku musimy zaopatrzyć się w chociaż malutką, ale żywą choinkę. Nie mam żadnych ozdób, więc zrobiłam je sama. Upiekłam pierniczki z przepisu Doroty – mam zamiar je ozdobić i powiesić na drzewku. Do tego jeszcze suszone pomarańcze i będzie rewelacyjnie pachniało :)

BIZNES

zafascynowane linkiProces rekrutacyjny nowego pracownika to nie taka prosta i odczuwam to na własnej skórze. Powiem Wam, że znalezienie odpowiedniej osoby na dane stanowisko jest czasem drogą przez mękę. Jeśli jesteście na takim etapie w swoich biznesach, zajrzyjcie do Marty – pisze o tym jak powinna wyglądać struktura wywiadu z potencjalnym pracownikiem.

zafascynowane linkiA jak to jest z Waszą pracą zawodową? Lubicie to, co robicie? Natalia opowiada za co lubi swoją podróżniczą pracę. Myślę, że każdy z nas powinien zrobić sobie takie podsumowanie swojej profesji i zastanowić się, czy to co robi sprawia mu satysfakcję. Jeśli nie, może warto zastanowić się nad zmianą albo własnym biznesem?

ZDROWIE

zafascynowane linkiW tym dziale mam dla Was kilka fajnych artykułów do przeczytania. Zbliża się koniec roku, a wraz z nim czas podsumowań i nowych planów. Warto zastanowić się również nad tą strefą życiową – zdrowiem. Agata pisze o tym jak pozbyć się bólu kręgosłupa podczas siedzenia przy biurku, Asia o dbaniu o oczy, a Ania o zdrowiu psychicznym.

LIFESTYLE

zafascynowane linkiJako że niedawno się przeprowadziłam, interesowałam się w ostatnim czasie artykułami wnętrzarskimi i tym podobnymi. Jeśli zastanawiacie się jak stworzyć przytulne wnętrze, zajrzyjcie koniecznie do Karoliny, która wymienia kilka istotnych punktów, na które warto zwrócić uwagę. Ja w tym momencie czuję się bardzo przytulnie, patrząc na świeczki, które płoną obok :)

zafascynowane linkiNa koniec coś dla miłośników projektowania treści – Kasia po raz kolejny zamieściła wpis, w którym pokazuje cenne wskazówki na temat wizytówek, zaproszeń czy innych materiałów graficznych. Takie materiały muszą nie tylko zawierać wszystkie istotne informacje, ale i dobrze się prezentować dla osoby czytającej.

A Wy co ciekawego czytaliście ostatnio w sieci?

(Visited 193 times, 1 visits today)