Zafascynowane linki #12

8 sierpnia
6 komentarzy

Ja już niemalże jestem jedną nogą na urlopie, ale o tym opowiem Wam za niedługo – tymczasem mam dla Was dzisiaj kolejną porcję ciekawych miejsc w sieci. Jak to dobrze, że pewnego dnia odkryłam Pocket – dzięki tej aplikacji pamiętanie o linkach nie sprawia mi już żadnych trudności i mogę przygotowywać dla Was takie posty szybko i efektywnie. Zaczynajmy zatem!

U Alicja ma kota znajdziecie zabawny wpis o nazwiskach przeróżnych pisarzy, które pewnie wypowiadacie błędnie. Sama znalazłam wiele takich, które wydawało mi się, że czytam dobrze, a tu się okazało, że jest zupełnie inaczej! Najbardziej zaskoczył mnie Paulo Coehlo i Jo Nesbo. W mojej wymowie ich nazwiska brzmiały … hmm, nieco dziwnie.

Nie może się to podsumowanie obejść bez jakiegoś podróżniczego posta – Połącz Kropki opowiadają o swoich przygodach w trakcie podróży na Białoruś. Mam koleżankę Białorusinkę i gdy podesłałam jej ten post stwierdziła, że niestety sporo prawdy w tych problemach, ale też że sporo po prostu się trafiło przypadkowo. Tak czy siak – warto poczytać jak może być, gdy chce się jechać na wschód.

U Darii bardzo ważny post dla dziewczyn – o badaniach. Pamiętacie o regularnym ich wykonywaniu? Krew, mocz, USG, cytologia – to podstawowy zestaw, który powinno się wykonywać raz na jakiś czas, żeby skontrolować swój organizm. Zanim przeczytałam ten tekst zrobiłam sobie właśnie takie kompleksowe badania wzdłuż i wszerz ;) także ja na ten rok jestem na plus w tym zakresie! A Ty?

Klaudia opisała 5 fajnych miejsc, w których można znaleźć darmowe materiały. Sama skorzystałam już z dostępu do darmowych fontów i wykorzystuję je przy moich małych projektach, które miałam okazję niedawno wykonywać. Grafikiem to ja nie jestem, ale lubię czasem podłubać sobie jakieś małe rzeczy. Sprawia mi to niezłą frajdę!

U Magdy poczytacie o tym, jak robić jasne zdjęcia na Instagram – świetna aplikacja i cenne porady. Sama korzystam chętnie ze Snapseed i chwalę sobie go bardzo. Prosty w obsłudze, z wieloma fajnymi funkcjami. Jeśli działacie na IG, to polecam.

Oczywiście nie obyłoby się tego podsumowania bez wartościowych linków blogowych!

1. Jak zarobić na blogu – u Moniki

2. Kiedy blog jest wartościowy dla agencji – u Moniki

3. Kto czyta mojego bloga – u Kasi

4. Jak zarabiać na blogu bez działalności gospodarczej – u Agnieszki

Życzę Wam przyjemnej lektury! :)

(Visited 65 times, 1 visits today)