3 urodziny bloga !!!

18 listopada
9 komentarzy

TRZY LATA, rozumiecie? To już TRZY LATA jak prowadzę blog! Jejku, aż mi się łezka w oku kręci, gdy pomyślę sobie jaką drogę przeszłam od pierwszego posta. O nim wspomnę zresztą za momencik. Dzisiaj jestem tutaj, żeby Wam podziękować i zrobić kilka podsumowań.

PODZIĘKOWANIA

Wiecie co? – fajnie jest dziękować :) Dzisiaj dziękuję wszystkich moich Czytelnikom i każdemu z Was osobna. Cieszę się, że jesteś, że czytasz moje posty, że dajesz lajki na fejsbuku, że puszczasz moje posty dalej w świat, że piszesz do mnie prywatne wiadomości, że mówisz mi że jestem Twoją iskierką inspiracji. To wszystko bardzo buduje i sprawia, że chce się pisać dalej :) Nawet, gdy przychodzą momenty zwątpienia, wiem że po drugiej stronie ekranu jesteś Ty i czekasz na nowe posty. 

Może inne blogi szybciej zdobywają polubienia, może szybciej wybijają się w blogosferze, może autorzy i autorki są bardziej aktywni w profilach społecznościowych, może może może… Ja bloguję najlepiej jak potrafię i wkładam w to dużo swojej energii i czasu. Myślę, że tak jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :) 

Zafascynowana życiem w liczbach

Postanowiłam, że z tej okazji przygotuję tutaj kilka małych podsumowań, żebyście zobaczyli jak to moje blogowanie wygląda od kulis. Zaczynajmy zatem!

PIERWSZY POST został opublikowany 18 listopada 2013 roku i był czymś w rodzaju wyzwania. Podjęłam swoje własne wyzwanie, które miało doprowadzić do wykształcenia nowego nawyku. Wybrałam pisanie bloga i tak już zostało – z 30 dni zrobił się ich nie wiedzieć kiedy ponad 1000!

Do dzisiaj opublikowałam 420 POSTÓW, które obecnie pogrupowane są na 5 KATEGORII. Kategorie ewoluowały bardzo mocno od momentu powstania bloga – w tym momencie najbardziej odpowiadają moim zainteresowaniom i tematom, o których chcę tutaj pisać. Dodatkowo, oprócz głównych kategorii, w górnym menu znajduje się też dział „Kuchnia po godzinach”, a w menu dolnym „Przepisy do pobrania”. 

Średnio w miesiącu publikuję 10-12 POSTÓW, co uważam jest całkiem niezłym wynikiem. Biorąc pod uwagę fakt, że pracuję zawodowo na etacie, mam życie prywatne i inne zajęcia dodatkowe :) Staram się, żeby odstępy pomiędzy postami nie przekraczały 4 dni. Jest to czas, w którym jeśli nie mam napisanych postów do przodu, jestem w stanie przysiąść i uzupełnić braki.

Zazwyczaj piszę do przodu ok. 3 POSTÓW, a napisanie jednego zajmuje mi mniej niż godzinę. Jeśli tylko mam więcej czasu i mogę przysiąść do pisania, piszę nawet 5 postów do zaplanowania. Lubię mieć poczucie, że nie zabraknie mi wpisów :)

W ostatnich miesiącach ilość unikalnych użytkowników waha się między 10 a 11 TYSIĘCY. Są posty, które od długiego czasu cieszą się ogromną dla mnie popularnością i nie schodzą z podium, jeśli chodzi o liczbę wyświetleń.

5 NAJPOPULARNIEJSZYCH POSTÓW

Jak zacząć pisanie bloga?

Portale pomocne przy korepetycjach z angielskiego

7 rad jak prowadzić korepetycje

Jak we trzy dałyśmy się nabić w butelkę, czyli historia z Singapurem w tle

Zalety czytania książek

Dla kontrastu wygrzebałam też z odmętów mojego bloga i statystyk trzy posty, które praktycznie nie są czytane :) Pochodzą one z poprzedniej wersji mojej strony – tej pisanej na blogspocie. 

3 POSTY NAJMNIEJ POPULARNE

Opera

Jak kupować w Internecie

Zielona herbata

Na blogu pojawiają się również POSTY CYKLICZNE: Instagram mix, Zafascynowane linki, 30 faktów o mnie oraz Książki, które czytam. Od tego miesiąca mam zamiar uruchomić jeszcze jeden cykl – już niedługo dowiecie się co to będzie :) Dodatkowo, pod tagiem wywiad, w kategorii biznes znajdziecie rozmowy z przedstawicielkami wielu ciekawych zawodów. Jeśli macie ochotę wystąpić na moim blogu i opowiedzieć coś o swojej pracy, zapraszam serdecznie do kontaktu!

Niewątpliwie blog pozwolił mi rozwinąć się w pisaniu. Dzięki temu, że powstała ta strona, napisałam swój EBOOK, który od zeszłego miesiąca sprzedaję na drugiej witrynie – zachęcam Was serdecznie do kontaktu w sprawie zakupu lub polecenia osobom, którym może się przydać. Będzie mi bardzo miło :) Zaznaczę jeszcze, że rozpoczęłam tam też publikację darmowych materiałów dla korepetytorów. 

I na koniec – pamiętajcie o moim FANPAGE, na którym publikuję pojawiające się tutaj posty oraz o INSTAGRAMIE, gdzie uchylam rąbka tajemnicy z mojego życia prywatnego.

To tyle moi Mili – taka właśnie jest Zafascynowana życiem, taka jestem ja :) Jeszcze raz dziękuuuuuję, że jesteście!!!

(Visited 139 times, 1 visits today)